soczewki jednodniowe
Reklama

Gdzie kupować tanie soczewki jednodniowe?

Soczewki kontaktowe jednodniowe to zdecydowanie najlepsza propozycja przeznaczona dla osób z wadami wzroku. Głównym minusem takich soczewek jest ich wysoka cena. Gdzie można kupić je tanio?

Jednodniowe soczewki kontaktowe to soczewki, które przeznaczone są do noszenia przez jeden dzień. Następnie należy wyrzucić je do kosza i następnego dnia wziąć kolejną parę z opakowania. Specjaliści wskazują, że soczewki jednodniowe są najlepszą opcją, ponieważ są one najbardziej higieniczne. Użytkownik nie musi ich myć i moczyć w specjalnych płynach i może mieć pewność, że każda para jest bezpieczna i nie posiada żadnych zanieczyszczeń. Takie soczewki zapewniają także najlepsza ostrość widzenia – na soczewkach wielokrotnego użytku z czasem odkładają się osady, które powodują pogorszenie jakości widzenia.

Ile trzeba zapłacić za soczewki jednodniowe?

Cena za soczewki jednodniowe rozpoczyna się obecnie od około 30 złotych za opakowanie zawierające 30 sztuk soczewek. Wtedy, gdy nosimy soczewki w różnych mocach, musimy kupić dwa opakowania, co daje wydatek minimum 60 złotych. Zatem 60 złotych to miesięczny koszt korzystania z najtańszych soczewek kontaktowych jednodniowych. Jeśli jednak zdecydujemy się na lepsze soczewki, które mogą zapewnić jeszcze większy komfort użytkowania, wtedy cena ta może wzrosnąć nawet do 120 złotych miesięcznie.

Jak zapłacić za soczewki jednodniowe jeszcze mniej?

Gdy chcemy kupić soczewki jednodniowe w jeszcze niższych cenach, istnieje kilka sposobów na to, aby zaoszczędzić pieniądze. Przede wszystkim szukajmy promocji na soczewki jednodniowe. Są one regularnie organizowane przez wiele sklepów oraz producentów soczewek. Możemy wtedy wypróbować je za darmo albo też otrzymać atrakcyjną zniżkę na swoje zakupy. Dotyczy to przede wszystkim soczewek lepszych marek – w niższej cenie możemy kupić te, które będą lepsze dla oczu. Soczewki kontaktowe w niskich cenach można kupić także na portalach aukcyjnych albo ogłoszeniowych. Tam możemy znaleźć soczewki sprzedawane przez prywatnych sprzedających, na przykład wtedy, gdy muszą zmienić ich moc. Głównym minusem jest wtedy ograniczona dostępność mocy. Gdy jednak będziemy stale sprawdzali oferty, na pewno uda się wybrać takie soczewki jednodniowe, które będą kosztowały niewiele.