kubki z nadrukiem warszawa
Reklama

Kubki z nadrukiem – tanie i skuteczne upominki firmowe

Upominkiem firmowym może stać się niemalże każdy przedmiot. Jeśli zależy nam na tym, aby podarunek tego rodzaju był jednak użyteczny i atrakcyjny, warto postawić na klasykę – kubki z nadrukiem. Wśród najczęściej zamawianych upominków przez firmy znajdują się między innymi długopisy, ołówki, kalendarze, notatniki, koszulki czy smycze. Nie można zapomnieć także o kubkach, które obecnie można zakupić w wielu wariantach do wyboru.

Dlaczego warto zdecydować się na kubki z nadrukami?

Kubki nie bez powodu są jednymi z najbardziej popularnych gadżetów zamawianych przez firmy. Przede wszystkim są praktyczne – idealnie nadają się na kawę czy herbatę oraz na inne napoje. Także mogą stanowić dużą i przyciągającą wzrok przestrzeń reklamową – umieszczone na nich nadruki mogą dzięki temu przynieść oczekiwany skutek jeszcze łatwiej. Nie można zapominać także o tym, że kubki z nadrukiem Warszawa oraz w innych miastach można zakupić w naprawdę bardzo atrakcyjnych cenach. Ceny kubków porcelanowych rozpoczynają się już od około 5 złotych za sztukę. Można także zdecydować się na modne obecnie kubki termiczne, które pozwalają na dłużej utrzymać temperaturę gorących i zimnych napojów.

Jak zamówić kubki z nadrukiem dla firmy?

Chcesz zdecydować się na kubki z nadrukiem Warszawa czy w innym mieście? Ich zamówienie to teraz naprawdę żaden problem! Przede wszystkim do wykonania kubków potrzebujemy projektu. Można przygotować go samodzielnie, zgodnie z wytycznymi na stronach firm wykonujących kubki, ale można także zlecić jego wykonanie doświadczonemu grafikowi. Wiele firm oferujących kubki także zatrudnia własnych grafików, dlatego możemy skorzystać z ich pomocy w niskich cenach. Gdy mamy już projekt, możemy złożyć zamówienie na kubki. Wybieramy interesujący nas typ kubków i ich liczbę. Czas wykonania zlecenia to najczęściej od kilku dni do kilku tygodni w zależności do oferty. Kubki reklamowe z personalizowanymi nadrukami można zamówić także przez internet – wówczas wszystko załatwimy on-line, z biura albo z domu.