teczki ofertowe
Reklama

Teczki ofertowe – tani sposób na atrakcyjną prezentację oferty firmy

Teczki ofertowe – tani sposób na atrakcyjną prezentację oferty firmy

Teczki ofertowe to specjalny rodzaj teczek firmowych, które mogą zostać opatrzone indywidualnymi nadrukami według projektu klienta. Nie tylko służą do przechowywania różnych dokumentów, lecz także mogą być tanim i skutecznym materiałem o charakterze marketingowym!

Firma może stosować uniwersalne teczki białe. Można zakupić je w każdym sklepie z artykułami biurowymi. Jednak teczkę można także spersonalizować przez umieszczenie na nich indywidualnych nadruków, na przykład logo firmy. Wykonane na zamówienie teczki ofertowe wyposażone w logo są niedrogie, a przy tym również bardzo skuteczne jako materiał reklamowy i stanowić dodatkowy element identyfikacji wizualnej firmy. Jakie rodzaje teczek są dostępne na rynku? Jak można je wykorzystać? Gdzie je zamówić? Zapraszamy do sprawdzenia!

Teczki ofertowe – praktyczne teczki na dokumenty

Do produkcji teczek ofertowych najczęściej wykorzystuje się sztywne papiery kredowe, które drukowane są jednostronnie albo dwustronnie – także we wnętrzu teczki. Z zewnątrz teczka może być także wykończona foliami matowymi i błyszczącymi, które nadają jej elegancki wygląd. Są one oferowane jako teczki jednobigowe – bez brzegu, a także teczki dwubigowe, które posiadają grzbiet, który pozwala na przechowywanie w nich grubszych materiałów. Dodatkowo, mogą posiadać miejsca na wizytówki. Najczęściej teczki te nie posiadają zamknięcia, lecz mogą być także wyposażone w sznureczki albo w magnesy chroniące zawartość przed wysypaniem się.

Teczki ofertowe mogą posłużyć do przechowywania:

  • ofert handlowych
  • katalogów firmowych
  • materiałów konferencyjnych
  • materiałów szkoleniowych
  • certyfikatów
  • umów
  • zaświadczeń

Gdzie można zamówić teczki ofertowe z nadrukami?

Teczki firmowe uzupełnione nadrukami na zamówienie, w tym także teczki ofertowe, można zakupić obecnie w wielu drukarniach zajmujących się produkcją tego typu materiałów reklamowych. Aktualnie drukarnie przygotowujące teczki ofertowe dostępne są także online, dlatego można łatwo zamówić w nich potrzebne materiały bez konieczności wychodzenia z biura lub ze swojego domu.